NOVINKY

Pro volání do prodejny používejte  mobilní číslo : 721 209 907, pevná linka byla zrušena.

 

            

 

CENY 2021

Enormní nárůst cen vstupních surovin jednotlivých produktových skupin a jejich nedostatek na trhu nám neumožňuje zajistit stabilní prodejní ceny a proto jsme nuceni přistoupit k dočasnému systému potvrzování prodejních cen pro každý jednotlivý případ. Ceník uveřejněný na našich stránkách je pouze orientační.

 

 

HÜRNER HCU 300 MINI SVÁŘEČKA ELEKTROTVAROVEK DO 180 MM + SET PŘÍSLUŠENSTVÍ ZDARMA (1x čtyřhranná škrabka a 2x Tangit čistič plastů)

Zaváděcí cena bez DPH : 46 165 Kč  38 400 Kč

HÜRNER HCU 300 MINI je novinkou v oblasti svářeček elektrotvarovek různých výrobců s možností tisku a pamětí pro svářecí protokoly, přenos dat přes USB port.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fluorescenční značkovací barvy 500ml - bílá, černá, červená, modrá, oranžová, růžová, zelená, žlutá

Kompletní specifikace

Jedná se o barvu ve spreji pro značení na zdivu, podlahách, asfaltu, betonu a dřevě. Výrobek vykazuje vysokou odolnost vůči opotřebení a atmosférickým vlivům. Vhodný pro značení při různých výkopových pracích, silničních úpravách, kulturních a sportovních akcích, nehodách, lesnictví atd. Dodává se ve standardních barevných odstínech a ve fluorescentním provedení. Výrobek lze použít ve všech polohách, protože je vybaven 360° uzávěrem.

Cena bez DPH              99,00 Kč


Od května 2018 u nás můžete platit kartou.  

Podporované typy platebních karet • Visa, VPay, Visa Electron, MasterCard, Maestro, JCB, UP, Diners, Discover, American Express

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Odvodňovací betonový žlab FILCOTEN® self


Tělo žlabu z vláknobetonu, vyznačuje se vysokou pevností v tlaku a v tahu. Hladký vnitřní povrch těla žlabu zaručuje výborné odtokové vlastnosti. Světlá šířka žlabu 100mm. Litinový rošt třídy únosnosti B 12,5t.

Je zvlášť vhodný k zabudování do betonových zámkových dlažeb.