Prodej materiálu pro výstavbu, rekonstrukce a opravy kanalizačních sítí, vodovodních sítí, odvodňovacích systémů, vnitřních vodovodních a odpadních systémů


  Prodej materiálu pro výstavbu, rekonstrukce a opravy kanalizačních sítí, vodovodních sítí, odvodňovacích systémů, vnitřních vodovodních a odpadních systémů

  Společnost AQUASERVIS Mělník s.r.o. navazuje na činnost firmy Hana Přibylová - AQUASERVIS, která byla založena v roce 1991 jako velkoobchod a specializovaný maloobchod zabývající se prodejem materiálů pro výstavbu, rekonstrukce a opravy kanalizačních a vodovodních sítí, odvodňovacích systémů, vnitřních odpadních a vodovodních systémů.

  Od doby svého vzniku si naše společnost vytvořila síť stabilních odběratelů a zároveň kvalitní vztahy se svými hlavními dodavateli - OSMA, WAVIN, BETONIKA PLUS , REHAU, PIPELIFE, GLYNWED, DYKA, NICOLL, HAWLE, AVK VOD-KA, ELMO-PLAST, LUNA PLAST , BOCR, STP FITTINGS, MB-SVING, TITAN METALPLAST, SAINT GOBAIN, DUKTUS, ZOIGO, SENSUS, GABEX, ALCAPLAST, HEGLER, ACO, REXCOM, STORA aj. renomovanými výrobci.

  Cílem naší společnosti je maximální uspokojení potřeb zákazníků zabezpečované zkušenými pracovníky, za zajímavé ceny, v krátkých dodacích lhůtách s operativním přístupem; v ucelených zakázkách za exkluzivních podmínek. K tomu nemalou měrou přispívá i vlastní doprava.

  Veškeré dodávané zboží je certifikováno v ČR; součástí dodávky materiálu je Prohlášení o vlastnostech.

  Svým zákazníkům rovněž zabezpečujeme technický poradenský servis, havarijní výdej mimo pracovní dobu a nabízíme různá školení a exkurze do výrobních závodů našich dodavatelů.